Pridávam sem názor na nášho dopravcu z diskusie mesta. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Lebo mne áno.
mhd
Prosím Vás, kto nariadil pre MHD č. 53, 56 zrušiť číslo na autobusoch. V prípade starších občanov je to krok späť, pretože musia pobehovať na zastávke ako psi a ľutujem tých, ktorí majú aj slabší zrak. Mne sa jedná hlavne o č. 56, nakoľko Šalková platí dane ako na námestí a doprava je pod úroveň. Nech sa idú poslanci previesť spojom, ktorý ide na Môlču. Dúfam, že v zmenách od 1.7.2006 dôjde aj na tejto linke k lepšiemu.
Ďakujem.
mhd
Prosím Vás, kto nariadil pre MHD č. 53, 56 zrušiť číslo na autobusoch. V prípade starších občanov je to krok späť, pretože musia pobehovať na zastávke ako psi a ľutujem tých, ktorí majú aj slabší zrak. Mne sa jedná hlavne o č. 56, nakoľko Šalková platí dane ako na námestí a doprava je pod úroveň. Nech sa idú poslanci previesť spojom, ktorý ide na Môlču. Dúfam, že v zmenách od 1.7.2006 dôjde aj na tejto linke k lepšiemu.
Ďakujem.

expresbb
Re #16681 expresbb: zabudol som napísať, že je to stretko a ešte doplním dátum 10.6.2006
Re #16682 Jezo: Áno náš pán richtár toto zahlásil. Len vieš, výmena dopravcu mala viesť ku skvalitneniu dopravy v MHD v BB. Musím povedať, že je tu ďalší úbytok cestujúcich. Predtým, kĺbové trolejbusy preplnené, teraz na niektorých trolejbusových linkách chodia krátke autobusy a sú takmer poloprázdne. Nejdem sa ani pozastavovať nad tým, že dopravca vie už dva dni dopredu, že mu schváli zmenu licencie na linky 2 a 3 deň pred zmenou licencie sa správa ako by už bola dávno schválená. Ďalej ma vo štvrtok pri počúvaní len tak nadhodilo, keď som počul, že len tak od seba po zavolaní dispečerovi sa zmenil cestovný poriadok pre linku 90. Teda zastavuje takmer všade. Hlavná vec, že o zmene cestovného poriadku na túto linku sa na meste ešte len rokuje. A zastavuje si veselo aj na tých zastávkach, kde nemá stáť. O tom, že sa SAD ZV v zmluve zaviazal nástupom minimálne dvoma dverami od 1.4. 2006 je škoda plytvať písmenami. A také dačo ako je zákon? Veď to je len zdrap papiera? Alebo nie? Tak teda je toto najkvalitnejšia MHD v strednej Európe. Myslím si, že v Hornej Dolnej majú kvalitnejšiu MHD.