Reply on: horehronec #16668:
Majiteľ stanice samozrejme nemá právo brániť v prístupe na nástupište vozidlu, ktorého prevádzkovateľ za jeho využívanie zaplatil - niečo podobné prebehlo nedávno v Liberci a miestna ČSAD si to škaredo vyžrala. Lenže... daný spoj si všímam dosť často, aj s ním zvyknem cestovať a on na tej odjazdovej ceste odstavuje VŽDY, či je nástupište obsadené alebo nie. A okrem toho, nie je predsa problém postaviť sa jednoducho za vozidlo BBDS - pri troche dobrej vôľe sa tam zmestia a robí sa to úplne normálne nielen v BB, ale všade na Slovensku. Takže za touto epizódkou by som skôr hľadal snahu vodiča Diaga ušetriť trochu nafty než machinácie démonickej BBDS.
Poslanec.sk - mienkotvorna stranka spomenuta uplne na zaciatku relácie
Kami
"digitalne, tie nove oznacniky"
opat porovnaval 54 mil. dotaciu 2005 s dnesnou "7, cize 31 - 22 najom"
"za neotvorenie vsetkych dveri je pokuta (vodicovi) ... moze to byt sposobene poruchou vozidla"
Zastavovanie linky 90 na Nam. L. Stura vybavil poslanec, volal dispecerovi a o 2 dni tam autobus stal.
"MHD v BB je najmodernejsia na Slovensku. Mohli sme byt v Ceskoslovensku, ale predbehlo nas Usti nad Labem."
Vraj maju zmluvu na umyvanie aj tankovanie u BBDS. Nie je podpisana BBDS.
Primestske linky - do roku 2005 to bolo nelegalne, preplacalo sa co sa nemalo preplacat. Teraz je to v poriadku.
Vykony: teraz je to v poriadku. Museli znizit kvoli ex 2. pasmu.
Na otazku redaktorky povedal, ze vykony navysia (od 1.7.). Ako????
"Co sme slubili aj splnime".
"My tvorime sluzbu, ktoru chceme aby bola aj kvalitna".