Reply on: bugi1 #16669:
Ja by som skôr postavil otázku, či bolo možné vôbec vydať licenciu tomu dopravcovi, nakoľko minimálne dva mesiace nespĺňa podmienky na udržanie licencie. To jest, dostatočná technická základňa. Umyváreň autobusov, čerpacia stanica pohonných hmôt. Ako povedal pán Polóny včera v diskusii na SRo Rádio Regina, umyváreň a čerpačku nemajú vybudovanú ani prenajatú. Pritom je to podmienka na vydanie licencie.
Poslanec.sk - mienkotvorna stranka spomenuta uplne na zaciatku relácie
Kami
"digitalne, tie nove oznacniky"
opat porovnaval 54 mil. dotaciu 2005 s dnesnou "7, cize 31 - 22 najom"
"za neotvorenie vsetkych dveri je pokuta (vodicovi) ... moze to byt sposobene poruchou vozidla"
Zastavovanie linky 90 na Nam. L. Stura vybavil poslanec, volal dispecerovi a o 2 dni tam autobus stal.
"MHD v BB je najmodernejsia na Slovensku. Mohli sme byt v Ceskoslovensku, ale predbehlo nas Usti nad Labem."
Vraj maju zmluvu na umyvanie aj tankovanie u BBDS. Nie je podpisana BBDS.
Primestske linky - do roku 2005 to bolo nelegalne, preplacalo sa co sa nemalo preplacat. Teraz je to v poriadku.
Vykony: teraz je to v poriadku. Museli znizit kvoli ex 2. pasmu.
Na otazku redaktorky povedal, ze vykony navysia (od 1.7.). Ako????
"Co sme slubili aj splnime".
"My tvorime sluzbu, ktoru chceme aby bola aj kvalitna".