Reply on: Fubu #16704:
a ja by som zase rád vedieť, ako môže ísť súčasne jedným sremom aj spoj L2 aj spoj L8... Ale by som rád vedieť, ako môže prísť vodič vozidla DT-232AC na konečnú o SEDEM minút skôr (17:03), ako určuje CP? Alebo by som rád vedieť, prečo dnes ráno zo zastávky Sládkovičova pošta odišiel spoj L601455 o odchodom podľa CP o 6:05 už o 6:02, t.j. o TRI minúty skôr!!! ?
Juraj
Pri tej hygiene magistratnych dopravnych WCiek by sa tie klucky nerozpravali ani s nami. Ani splachnut by sme nemohli...
A co moze alebo nemoze prezradit oficialne, nie je jeho moznostami. Dojdi s nim na pivko, odloz fotak a nahravatko a velico sa urcite dozvies.