IRIZAR: Sedoval som v sobotu a v nedeľu busy na nám. Slobody ved aj 22-ky boli poloprázdne. Tak čo. Ale volakedy boli plné za čias BBDS, teraz stačia akurát krátke, cez prac.dobu postačí tích 30- klkakov. ?

), nic oranzove zo ZV nemam. Vsak kukni na moju stranku.
mimi
http://www.mimi.ic.cz/?Qwd=./mix%20autobusov&Qif=oznacnik_nam_slobody.JPG&Qiv=none&Qis=M