Reply on: janok123 #15885:
Kralik sa pyta odkial vziat peniaze na TD. Lenze Zvolen ma za svojich 31,8 mil. Sk urobit nejake vykony, v sutazi to boli 4 mil. km! Uz odclenenim liniek 5x sa rozsah vykonov (rok 2005 je cca 3,7 mil. km) znizil a tretinu vykonov maju zabezpecit trolejbusy. Cize po znizeni Zvolenskej dotacie podla skutocnych vykonov, plus navysenie podla povodnej ponuky mesta (40 mil. Sk) dostaneme dostatocny balik pre prevadzkovatela TD. Alebo to "lacnejsie" cestovanie mame chapat tak, ze ako pre koho? Ak niekto deklaruje ze urobi 4 mil. km za 31,8 mil. Sk, mame mu dat rovnaku sumu aj ked odjazdi len 2 mil. km ?? Troska chore.Nadej este neumrela, ale vyzera to stale zle.
2x primatora + 1x do VUC

chcel si povedať protežovaná, nie? Aj keď preťažená bola tiež...
S499.1023