Reply on: janok123 #15885:
Kralik sa pyta odkial vziat peniaze na TD. Lenze Zvolen ma za svojich 31,8 mil. Sk urobit nejake vykony, v sutazi to boli 4 mil. km! Uz odclenenim liniek 5x sa rozsah vykonov (rok 2005 je cca 3,7 mil. km) znizil a tretinu vykonov maju zabezpecit trolejbusy. Cize po znizeni Zvolenskej dotacie podla skutocnych vykonov, plus navysenie podla povodnej ponuky mesta (40 mil. Sk) dostaneme dostatocny balik pre prevadzkovatela TD. Alebo to "lacnejsie" cestovanie mame chapat tak, ze ako pre koho? Ak niekto deklaruje ze urobi 4 mil. km za 31,8 mil. Sk, mame mu dat rovnaku sumu aj ked odjazdi len 2 mil. km ?? Troska chore.Nadej este neumrela, ale vyzera to stale zle.
chcel si povedať protežovaná, nie? Aj keď preťažená bola tiež...
A PP je (iba) v druhom volebnom období, tak "sa nestrapnuj a zisti si co ... (co) znamena"

aquila
a cottage cheese je v principe domaci tvaroh, popripade aj jemny tvaroh, ale nie bryndza
Re #15871 S499.1023: igorko, to ze sa niekto cez niekoho pripaja este neznamena ze s nimi aj nieco ma
to ze chodis do UK je sice mozne, ale nevies co znamena cottage cheese, lebo cottage cheese je vlastne jemny tvaroh. a anglicania cottage cheese velmi dobre poznaju, kedze ma povod vo welse
bryndza nema priamy preklad a hlavne bryndza je sheep cheese, kym cottage cheese mozes mat aj z kravskeho mlieka
a ak si si kupil v letnanoch cottage cheese a myslis si ze to je bryndza, tak skus zbehnut na liptov alebo aj do zvolena a skus realnu bryndzu
skratka igorko, ako obycajne si mimo. odporucam, radsej sa zahladiet do tych cenikov, ako zase vypustis nejaky extremny blud a budes sa hrat na frajera co akoze spiiiikuje
ad BB, pekne to je vidno co sa v meste robilo poslednych X desatroci a aj teraz. BB je bolsevicka liahen. tam sa od 89 nic nezmenilo, stale si myslia ze tam je sidlo KNV. a nepomohlo ze BB protezoval lenOn. je to nezivotaschopne mesto. a este sa nasmejem ked im bude primatorovat saktor
btw. igorko, a jedine co sa ukazalo, ze si bol mimo ty