Reply on: Valec #15884:
Bohžial tvoj pesimizmus zdieľam tiež. Mesto BB nemá a nebude mať ani najmenší záujem o TD. Boj o prvotnú privatizáciu TD prehralo a od tých čias je len ekonomickým bremenom. Zvolenčania pýtajú menej peňazí a to radným pánom vyhovuje. Nezabúdajme že Bystrica je chudobné mesto v najchudobňejšej európskej krajine, a keď niekto ponúkne lacnejšiu MHD hoci aj na drevené uhlie-vyhrá. Nákup autobusov za štvrť milióna potvrdzuje, že SAD ZV si je isté, že MHD v BB bude prevádzkovať veľa rokov bez trolejbusov.
2x primatora + 1x do VUC

chcel si povedať protežovaná, nie? Aj keď preťažená bola tiež...
aquila
ale verim, ze pri tom ceniku co prave robis to nevies
a mozno sa ti bude zdat divne, ale zvolen je viac v strede slovenska a aj prirodzenejsia krizovatka ako BB, ktora bola len pretazovana komunistami.
aj teraz je pretkana komunistami a ficovcami.
a neviem co tu nariekaju, zvolili si kralika z 3 x ? tak co sa stazuju. BB je jedno neschopne mesto