Reply on: expresbb #15389:
ake su na polnej? tiez nove? btw som zvedavy ako budu riesit problem vandalov, kt strhavaju cp...teda stavim sa ze cp nebudu za plexisklom ako tomu bolo doteraz ale iba tak nalepene a la zvolen...

Prípadne elektráreň popod tunel popod Urpín.:-)
expresbb
Ale ten označník. No fúj. Ten pôvodný bol oveľa krajší. A krajšie sú aj na Poľnej. Také isté som videl aj vo Zvolene.