Reply on: expresbb #15389:
ake su na polnej? tiez nove? btw som zvedavy ako budu riesit problem vandalov, kt strhavaju cp...teda stavim sa ze cp nebudu za plexisklom ako tomu bolo doteraz ale iba tak nalepene a la zvolen...

Prípadne elektráreň popod tunel popod Urpín.:-)
JJ
Navrhujem ale, aby sme dali moratorium na kritiku do radov SAD ZV az do ukoncenia okruhleho stola. Teraz treba prioritne riesit trolejbusy a samozrejme sa ocakava, ze SAD ZV ma tiez zaujem prist na okruhly stol a vyriesit tento problem na prospech obcanov.
Dufam, ze sa so zastupcami SAD ZV stretneme a riesenie problemu sa zacne uberat spravnym smerom.