Reply on: expresbb #15389:
ake su na polnej? tiez nove? btw som zvedavy ako budu riesit problem vandalov, kt strhavaju cp...teda stavim sa ze cp nebudu za plexisklom ako tomu bolo doteraz ale iba tak nalepene a la zvolen...

Prípadne elektráreň popod tunel popod Urpín.:-)
horehronec
Re #15369 expresbb: Poznám veľmi dobre, ako jazdí SAD Zvolen vo Zvolene. Problémy sa nikdy neriešia od konca, ale od začiatku. Najskôr treba vyriešiť prevádzkovanie MHD v BB a až potom také detaily, ako označníky, tabuľky v autobusoch... Riešenie je na MsÚ v Banskej Bystrici. Viniť oboch dopravcov je krátkozraké a nezodpovedné.