Reply on: expresbb #15389:
ake su na polnej? tiez nove? btw som zvedavy ako budu riesit problem vandalov, kt strhavaju cp...teda stavim sa ze cp nebudu za plexisklom ako tomu bolo doteraz ale iba tak nalepene a la zvolen...
Prípadne elektráreň popod tunel popod Urpín.:-)
expresbb
Re #15380 Abdul: Nie, nie som právnik, ale keď niekto porušuje vydanú licenciu a zákon, tak prečo by mal dostať odškodnenie. Tak z tohto som ja vychádzal. Jednoduchého porovnania. S tou cestou si mal pravdu, ráno vystúpim na malej stanici. Poobede, pokiaľ sa mi dá, idem na Osobnú stanicu. Pod pojmom organizovanie si mám čo všetko predstaviť. V tomto meste treba niektoré veci riešiť aj horúcou hlavou. Lebo inak v BB nič nedosiahneme. Písomky dopadli hádam dobre. Ďakujem, a dúfam, že ústne dopadnú dobre.
Re #15382 bugi1: Môžem len potvriť.