Reply on: mimi #15408:
Nevieš kedy má skončiť ten odborný dozor? A som zvedavý na jeho odborné stnovisko:-). A som aj zvedavý, čo sa bude po tej správe diať.Len dúfam, že ten externý úpracovník nie je zo SAD ZV.
Rychlikova laminatka upresni
E znamena lokomotivu na jednosmernu sustavu, S na striedavu
poslanec.sk
Občania mestu spoločne s petičným výborom, CKO a poslancami MsZ BB pripravujú celomestský míting - verejnú diskusiu o MHD!
http://www.obcaniamestu.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=2
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006041402
Pomôžte šíriť info - stiahnite si letáky o akcii a posielajte ich mailom svojim známym !
http://www.obcaniamestu.sk/storage/
Trolejbusy späť do ulíc
http://www.obcaniamestu.sk/storage/Trolejbusy_spat_do_ulic.pdf
Sledujte posledný PARDON - je tam celoplošný inzerát
Po Veľkej noci pôjde do tuhého priatelia - držme si palce a pomáhajme si navzájom!
Príjemné sviatky...
Jaroslav Huba
❤ Občania mestu - celomestská občianska iniciatíva Banská Bystrica ❤