Dnes okolo pol tretej som vydel na odbočke z dialnice na starú cestu do BB nehodu busu SADZV s tatrou,oba v priekope.Celé predné sklo na buse rozbité.Pravdepodobne šiel na Roosevelt. nem., alebo Pieninskú. ?
Zeby nova zastavka???
Ali B.
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=3386
Ked tu nebudeme mat trolejbusy, budeme robit aspon inym mestam servis ?