Dnes okolo pol tretej som vydel na odbočke z dialnice na starú cestu do BB nehodu busu SADZV s tatrou,oba v priekope.Celé predné sklo na buse rozbité.Pravdepodobne šiel na Roosevelt. nem., alebo Pieninskú. ?
Zeby nova zastavka???
irizar
Komentovať obsah a osobu autora radšej nebudem, nechcem dostať ban za vulgárnosť...