Dnes okolo pol tretej som vydel na odbočke z dialnice na starú cestu do BB nehodu busu SADZV s tatrou,oba v priekope.Celé predné sklo na buse rozbité.Pravdepodobne šiel na Roosevelt. nem., alebo Pieninskú. ?
Zeby nova zastavka???
kubik
SAD ZV by mohol nazvat zastavky podla svojich zamestnancov ?