Dnes okolo pol tretej som vydel na odbočke z dialnice na starú cestu do BB nehodu busu SADZV s tatrou,oba v priekope.Celé predné sklo na buse rozbité.Pravdepodobne šiel na Roosevelt. nem., alebo Pieninskú. ?
Zeby nova zastavka???
Papyr
Koblizkova: "Mami, mami, bracha je mrtvej! Strejdo! Ma hlavu v troube a travi se!"
Kodet: "V nasi elektricky troube? He, he ? "