Reply on: Mat&Pat #14140:
bohužiaľ to je len jedna z ďalších negatívnych stránok zmeny dopravcu MHD v BB... Načo mám inštalovaný vo vozidlách takýto odbavovací systém, keď nijako nemotivuje cestujúcich k jeho využívaniu??? Rozdiel JEDNEJ koruny nie je absolutne žiadnou motiváciou... A skúsenosti z iných krajských miest ukazujú, že ani štvorkorunový rozdiel nie je zrejme dostatočne zaujímavý... Ale šomrať na vysoké cestovné vedia všetci...

LUK
http://stranak.blog.sme.sk/c/36098/Hodiny-na-Hustaku-nerobia-bim-bam.html