Reply on: Mat&Pat #14140:
bohužiaľ to je len jedna z ďalších negatívnych stránok zmeny dopravcu MHD v BB... Načo mám inštalovaný vo vozidlách takýto odbavovací systém, keď nijako nemotivuje cestujúcich k jeho využívaniu??? Rozdiel JEDNEJ koruny nie je absolutne žiadnou motiváciou... A skúsenosti z iných krajských miest ukazujú, že ani štvorkorunový rozdiel nie je zrejme dostatočne zaujímavý... Ale šomrať na vysoké cestovné vedia všetci...
Kami
Re #14125 PepinoBB: pri novsich vozoch (od 715BE) nie je problem nahrat, ovlada to EMtest. Staci mat transparent a prislusne rozhranie na pokladni. Tam kde je BUSE (po 993BC) je vsetko nahrate a okamzite pouzitelne. Tam zlyhava ludsky faktor, nevie zadat XX XXX, kde miesto "X" zadas cisla od 0 - 9.
Re #14132 expresbb: no asi este neskoncila, Durecka iste usporiada tlacovku.