Ďalšia banskobystrická kauza sa objaví na TA3 v utorok o 21:30 v relácii Čierny Peter (repríza streda 14:30) - pravdepodobne ide o údržbu komunikácií vykonávanou firmou jedného z poslancov MsZ.
Celé Slovensko sa z nás už musí dobre smiať...
Celé Slovensko sa z nás už musí dobre smiať...