Reply on: expresbb #13561:
Veď to prave, ano zrichlovalo to a ja som lietal v mrazničke ako špinave prádlo. Mne je jedno kto je dopravca ale BB potrebovala zmenu a lepšie služby . Si mysliš, že take správanie ako ma BBDS a služby ktoré ponúkala je hodné krajského mesta ? Neviem ako sa jazdí v Ostrave, ale štát urobyl zlý výber investora pre BB. ? ?
expresbb
Re #13549 bobor: BB má výhodu, že si môže postaviť vlastnú malú vodnú elektráreň (kľudne by stačilo opraviť starú vyradenú elektráreň).