Reply on: Trollino15 #13337:
Nie kW,ale kWh!Myslel som si,že je pod U preto,aby ju nerozkradli degeši.A trolejbusy chodia po vozovni?Super a pod akou linkou?Tam budú nostalgicky chodiť dookola a spomínať na lepšie časy?Urobia si z toho Piko vláčik!Trolejbusy pa3a do ulíc!!!
Celkom by ma zaujímali odpovede.
mimi