starsia pani v autohnuse:
no to uz asi ani pravda neni!! krajske mesto a taketo smradlave autobusy, co si myslia ze ked sa jazdi za desat korun ze nam zalepia oci?? a co chudaci studenti , stale musia meskat do skoly, ked je autob(h)nus plny a uz sa donho nikto nedostane. nema kazdy ako ten .....kralik!!
no to uz asi ani pravda neni!! krajske mesto a taketo smradlave autobusy, co si myslia ze ked sa jazdi za desat korun ze nam zalepia oci?? a co chudaci studenti , stale musia meskat do skoly, ked je autob(h)nus plny a uz sa donho nikto nedostane. nema kazdy ako ten .....kralik!!
.
DM 904.001
Naozaj tie troleje ešte žijú?Takže meniarne makajú naprázdno,aby udržiavali U a trolejbusy stoja!Kto nájde logiku v tej vete,dostane odo mňa trolejbus.