Chaos s cestovnými poriadkami sa stupnuje. Po zastàvkach sa objavujú 2 verzie cp. Jedna platná od 1.1.2006 s nezmyselnými číslami liniek, teda od 101 a druhá verzia platná od 8.1.2006 s normálnymi číslami liniek od 1. Takýto stav je zase len porušením zákona. Ďalej linka 94 bola zlúčena do linky 54. Dopravca o tomto kroku cestujúcich neinformoval vôbec. Teda zákony pre Sad Zvolen sú len zdrap papiera.

Tak uz len spravna volba a prijemne cestovanie ?
expresbb
#13292: Veď ja chodím väčšinou od začiatku júla pešobusom. Možno 4x som išiel mhd. Ale chýba mi ich zvuk. Škoda že ich nemôžem mať(t-busy). A inak dobrý nápad odkladať si peniažky za každý pešobus. A polovica bystrice by mohla takto robiť a mohli by sme mať t-busy čo nevidieť.