Reply on: Schuhu #1337:
ono spolahnut sa da, len to treba vediet citat. Cize najst si spravny riadok (ak su zastavky posunute), logicky si odvodit poznamku (ak su spojene, ci nieco chyba) a tak. To co ide na www.sadbb.sk je export z EMtestu a to co nejak vyzera na zastavke, ci v palubaku, nemusi aj v html. Ale pochybujem ze niekto z BBDS cita sadbb.sk
. Pouzivaju skor knizku.
Vladimír
Čo sa týka rozvoja trolejbusov, pripájam sa k Papyrovi a Jarovi. Žiadne technické limity pre TR sieť neexistujú. Ja som vo svojom úletnom linkovom vedení navrhol trolejbus z Vajanského nám. cez Strieborné nám. a Karlovo do Sásovej. Ak by existovala aj táto vetva, v prípade výpadku nábrežia (samozrejme jeho napájanie musí byť vhodne izolované od ostatnej siete) môžu mimoriadne jazdiť linky zo Sásovej na Fončordu cez Strieborné nám. A naopak, v prípade výpadku Karlova, možno chodiť okolo starej nemocnice. Nič, nie je obmedzené, len finančné zdroje!