Reply on: maros #1302:
myslim ze na to je docela jednoduche, hoci nie prave radostne vysvetlenie - zrusili sa vsetky casove listky (vratane rocnych, stvrtrocnych a mesacnych) a zostali len jednorazove neprestupne.Takto zarobia viacej a moznost jazdy nacierno je dost obmedzena.
, uz len 1 mld a mame to vratane vozidiel. Ujo Presperin rad prispeje, ujo Schuster mu dolozi
.
Petik
Nabrezie - ked posledne opravovali nabrezie, jazdilo sa isty cas cez Dimitrovovu (Bellusovu), predtym cez Kuzmanyho (Cikkerovu). Ale tu nejde o to. Trolejbusy sa vobec nedostanu do centra - ani len na Hustak, lebo sa nemaju kde otacat. Preto by mozno nebolo odveci zatrolejovat ulicu Fr.Krala na Strieborne namestie. Aspon 1 linka (L7) by mohla tocit tu.