Reply on: Kami #1322:
Ale na stránke BBDS sa píše, že karta pre polovičné cestovné je farebne odlíšená. Ak teda používam kartu na zľavnené lístky, ktorú mi na základe nejakého potvrdenia vydala samotná BBDS, prečo dokladovať nárok znova? Alebo sa pod tým dokladovaním skrýva jednoduchý úkon: "Aha, pán šofér! Mám zelenú kartu!"?

Jaro