Mesto B. Bystrica:
Od nového dopravcu v MHD ocakavame hlavne zvysenie kvality:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1623
Od nového dopravcu v MHD ocakavame hlavne zvysenie kvality:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1623
Teda že je možné niečo také, to by som nečakal ani od najhoršieho dopravcu na svete.
Kami
Ale platnu tarifu som nevidel ani ja, presne informacie zjavne nemaju ani vodici.