Mesto B. Bystrica:
Od nového dopravcu v MHD ocakavame hlavne zvysenie kvality:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1623
Od nového dopravcu v MHD ocakavame hlavne zvysenie kvality:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1623
Teda že je možné niečo také, to by som nečakal ani od najhoršieho dopravcu na svete.
Dopravák
Napr. L6 na Fončordu je perfektná trať, normálne som závidel ľudom čo tam bývajú! Mať tak rovno pod oknom, balkónom trolejbus... A Vy nič... Radšej si necháte tesne popod okno smradlavú vrakosu premávať, veď čo to, že najmä teraz v zime to poriadne, ale poriadne znečistuje prostredie a k tomu to čakanie na zastávkách... ? Načo mať čisté prostredie!... Oveľa lepšie je mať vozidlo, ktoré mi bude každú chvíľu popod okno jedovaté splodiny vypúšťať... Je mi Vás fakt ľúto... ?