Reply on: JJ #12834:
Re #12833 Karol Nagy:
Tak toto som vedel,cakal som daco prozaickejsie. ?
Stavba z roku 1995 skoncila vdaka tomu, ze elektrifikacia sa mala financovat vylucne zo statneho rozpoctu, a preto, ze trat nie je natolko vyznamna, nenaslo sa napokon dost financii na tu stavbu. Viac na http://rail.sk/skhist/elektr/170.htm
Re #12832 Karol Nagy: Ono je to sice pekne, ale v dobe, ked sa trolejbusy v BB rusia a budeme radi, ak sa zachrania, nema opodstatnenie pisat o takejto investicii, na ktoru si myslim BB ani nema zdroje. A o tuneloch, ktore mame problem postavit v Bratislave koli financiam a koli ktorym sa zastavila vystavba metra v Bratislave ani pisat nebudem. A mestska zeleznica kyvadloveho sposobu by sa podla mna v BB neuzivila. ?

xdeimosx
Fotky z dnesneho dna>
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124371.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124372.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124373.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124374.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124375.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124376.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124377.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124378.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124379.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124380.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124381.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124382.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124383.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124384.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124385.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124386.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124387.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124388.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124389.JPG
http://ico.etherealia.com/!!!MHDBB/P1124390.JPG
za znizenu kvalitu fotiek sa ospravedlnujem ... [fotky by Ico]
Pre mna bol dnesnym vrcholnym zazitkom, ked som videl z dialky jeden bus (Linka 3) s Emtestom ... Este dlho som sa spamataval