Hmm... Linky zo Sásovej do celého mesta. To znie dobre. Bolo tu vypísaných veľa kombinácii, ale len pár smerom do Radvane. A netreba zabúdať, že pôvodne mali byť troleje ťahané až to Kremničky - Krematórium. Ale na to už dnes každý akosi zabúda. Aj v Kremničke žijú ľudia!!!
Hero
Koncim s prispevkami, chcel som vyburcovat niekoho aby zacal organizovat protest. toto recnenie nema zmysel, cas v BA je drahy...