Hmm... Linky zo Sásovej do celého mesta. To znie dobre. Bolo tu vypísaných veľa kombinácii, ale len pár smerom do Radvane. A netreba zabúdať, že pôvodne mali byť troleje ťahané až to Kremničky - Krematórium. Ale na to už dnes každý akosi zabúda. Aj v Kremničke žijú ľudia!!!
FijO
"za zivota v Bystrici, po smrti v nebi" ...
keby videli tento bordel tak sa obratia vsetci v hrobe
ti co chcete podpisovat peticie tak pouvazujte o tom, ci podpisete tu verziu, ktora podporuje tie spiny zo SADBB ...ktora "nedokazala" roky uzivit nasu MHD a stale tlacila toto mesto k vacsim dotaciam a nas k vyssim cenam.
btw.
1) preco mame tak malo penazi? kto si myslite, ze zacvakal zemne prace na EUROPE? mesto = my
2) zopakujem este, ze manazeri nasej SADky si nahadzali 100tisicove odmeny ...to aby ste mali predstavu, kde sa nasla ta strata ?