Reply on: 81-71 #11678:
A co by si cakal od Pita? Zmyselny prispevok? ?
Hlavne je potrebné, aby sa aspoň teraz všetci priaznivci MHD zjednotili a nedelili sa na tých z Mestskadoprava.sk a "íemhaďákov", čo sa v prípade banskobystrických trolejbusov darí...
ked budu vybuchovat nech obidu pekaren je tam plno plynu :))))
Kami
Sanca ziskat trolejbusy tu je, vsetko je otazka dohody a penazi.
Re #11673 Papyr: ale uz buduju metro podla skusenosti z Aten.