Reply on: E499.3056 #11657:
Uvedom si koľko nielen slovenských priaznivcov MHD podporuje trolejbusy. Keď sa všetci podpíšu pod petíciu, ešte aj rodinní príslušníci a známi, nie sme až takí bezmocní
Hlavne je potrebné, aby sa aspoň teraz všetci priaznivci MHD zjednotili a nedelili sa na tých z Mestskadoprava.sk a "íemhaďákov", čo sa v prípade banskobystrických trolejbusov darí...
ked budu vybuchovat nech obidu pekaren je tam plno plynu :))))
...ja som inak tiez dnes videl normalny bus taky aky chodil minuly rok s logo BBSD ale neviem ci aj bral ludi bo som videl len z okna....no ja len dufam ze sa to co najskor da do poriadku lebo je tu teraz pekny bordel a este len zacne zajtra a o tyzden ....
zavoláme im, že tých 20 karôs vybuchne medzi Zvolenom a BanskouBysticou ?
Schuhu
Bystrická B952E s lepenými sklami išla okolo 20:03 cez Karpatskú. Videl som ako sa pohýňa zo zastávky. Za ním hneď zvolenská B732 o 20:05 (spoj 24/2000, poradie 25/1) išla úplne prázdna a na Karpatskej ani nestála. Toto som videl len z okna, preto nemám 100%-nú istotu, ale napriek tomu mám silné podozrenie, že BBDS uberá tržby Zvolenu. Keďže nie som úplne istý, som ticho, ale od zajtra si idem na toto poriadne posvietiť. Ak nemá BBDS na to licenciu a potvrdí sa to, tak to bude vrchol!!! ?