Nedá mi, aby som sa neposťažoval na IDIOTSKÉ železnice. Ja som vlakový fanda a nikdy nevynechám príležitosť ísť vlakom, ale čo je moc to je moc.
Včera som bol v Brne:
Cestovný lístok spiatočný stojí 520 Sk a 670 Sk na EC! (podotýkam, je to 130 km).
Pritom na tejto trati už jazdia len skoro samé ECečka.
Autobus stojí 150 Sk jednosmerne.
Takto chce železinca konkurovať???? Taká cena - za tie služby?
Nabudúce idem autobusom...
Inak všetkým žel. fandom odporúčam pozrieť si najnovšie zľavy, ktoré ČD na leto pripravili.
Včera som bol v Brne:
Cestovný lístok spiatočný stojí 520 Sk a 670 Sk na EC! (podotýkam, je to 130 km).
Pritom na tejto trati už jazdia len skoro samé ECečka.
Autobus stojí 150 Sk jednosmerne.
Takto chce železinca konkurovať???? Taká cena - za tie služby?
Nabudúce idem autobusom...
Inak všetkým žel. fandom odporúčam pozrieť si najnovšie zľavy, ktoré ČD na leto pripravili.
. Kto vie, ako sa teraz vola ?
. A samozrejme vikend. 30 min interval, 2 x denne kvoli BP 40 min. Tiez nejake chronometraze.
, casom hadam dojde aj na delitelnost. Pozri si taku 24 - iba 12, 15, 20 a 30 s vynimkou prechodov a vikendu. U tvorcov CP vidim pozitivnejsi nahlad na delitelne intervaly. Ale nie za kazdu cenu.
Majkl