Reply on: Juraj #10223:
Mohl byste mi, prosím, vysvětlit jednu věc? Proč v převážně měst Evropy (od Lisabonu po Rigu, včetně např. Prahy, Brna, Prešova atd.) žádnou přesnou evidenci spojenou s buzerací cestujícíh nedělají a přesto dovedou odhadnout, jakou službu cestujícím nabídnout? To nejde získat přehled o vytíženosti spojů nějak jinak, třeba vážením, nebo tak (určitě i jiné způsoby existují, než nutit lidi si pořád něco označovat jako *****i)?Abyste se, pánové v Žilině jednoho krásného dne náhodou přesně nedopočítali k nule!
Juraj
Ja som nikdy nehovoril o spocitavani, lebo to je na prd. Ja som vzdy hovoril o EVIDENCII jazd. Evidencii podla vozidiel /aby neboli pretazovane alebo prazdne, evidencii podla liniek /aby podla toku cestujucich boli dobre navrhnute a korigovane/, evidencii podla casu v dni /aby sa vedela dobre navrhnut kapacita v spicke voci sedlu/ alebo v tyzdni /aby sa vedeli nadimenzovat aj vikendove dni voci beznemu sedlu/ atd. Tato evidencia v konecnom dosledku by mala byt predsa prinos pre cestujuceho, lebo eviduje jeho dopyt a dava moznost pre neho urobit co najlepsiu ponuku.