Reply on: feto #10226:
Ciastocne s tebou suhlasim, ved aj ja som tu na fore ako prvu a pravdepodobnejsiu moznost pripustil, ze nejde o skutocne prelomenie klucov ako skor o prezradenie tychto klucov zvnutra firiem DP HK alebo EmTest.Ale naopak robim hodne uz roky v mediach a novinari ti vzdy povedia: moze to byt sice zostrihana, ale SKUTOCNOST, ktoru realne zachytili kamery, mikrofon alebo pero novinara. Takze bez vetra sa na strome ani listok nepohne...
LUK
jasné, že je to zvrhlosť, ale ak si mám vybrať medzi dvomi zlami, tak radšej predplatné lístky, ale s evidenciou... A tunajší cestujúci sú už natoľko vycvičení buzeráciou, že im to nepríde... ?