Reply on: Schuhu #10091:
na ISIC kartu ktora v preklade znamena International STUDENT Identity Card a mozu ju ziskat len ludia od veku 12 do 26 rokov! A co sa tyka zliav tak pouziovatelia tejto karty by na zaklade zmluvy a dohody s prepravcami SAD po CELOM Slovensku mali dostavat zlavy 20-30%!!! Zalezi na ochote informovanosti a ustretovosti kazdeho vodica ci tuto zlavu da alebo neda.. z mojich skusenosti ju v PO a KE kraji dava drviva vacsina dopravcov a to az do vysky 50% co je len chvalihodne! Inak to je uz bohuzial na zapade SR kde tieto zlavy aj napriek podpisanym dohodam odmietaju studentom poskytovat!
LUK
Ja vychádzam z predpokladu, že do centrálnej oblasti (Moyzesovo nám.+Nám. SNP) mám kapacitné spojenie zo Sásovej aj prostredníctvom L24+25.