Reply on: Petik #10066:
ad L26+34 - čítaš mi myšlienky... ? ad L20 - to už sa mi páči menej, lebo mi uniká zmysel toho preloženia. Kto s tým pôjde zo Sásovej? Jesenský vŕšok už L43 - stačí tam vrátiť nejaké spoje. A jeden technický problém - kde sa vytočí do Hornej? Priamo rovno z Komenského? Nevytočí... Komenského-Skuteckého-okolo Hungárie? Nevytočí... Cez Nám. Š. Moyzesa? Jedine...
ad L55 - nepáči sa mi zrušenie obsluhy Zvolenskej cesty mimo špičku. A ani zavádzanie výnimiek z tarify...
Trikrát je síce viac ako raz, ale až tak veľmi by som sa tým neoháňal... ? ? ?
Re #10067 VLK: hoď mi do mailu maila (alebo ICQ)
Petik
Bystricka posadnutost touto konecnou je vysvetlitelna jedine tym, ze linkami "na stanicu" sa cestujuci dostanu na vacsinu cielov v centre. Konecna "na stanici" je len vedlajsi efekt.
Priklanam sa k tym, ktori tvrdia, ze na stanicu uplne postacia trolejbusy.
Presmeroval by som odtial aj sucasnu L34 a to nasledovnym opatrenim:
Spojit linky 26+34+35+36 do trasy Tatranska-Partizanska-Nam.Slobody-Hustak-Park-Podlavice/Skubin/Mlynska.
Okrem toho, ze sa zavedie rozumne priame spojenie z Partizanskej na Hustak, sa usetri viac autobusov ako pri kratkodobom neuspesnom experimente s jazdou L34 cez Bellusovu.
Ako nahradu za L35+36 na Komenskeho ulici by som L20 presmeroval do trasy Pieninska-Karpatska-Karlovo-Horna/Skuteckeho-ZSt (neviedol by som ich po Kolarovej ulici ako dnes ale Hornou so zastavkou pri OA a pri starom Priore. Tym by bola do urcitej miery nahradena aj byvala L100.)
Co sa tyka L55, tu by som naopak v sedle skratil do trasy Hronsek-Badin-Rakytovce-Vozovna so zabezpecenym a tarifne zvyhodnenym prestupom na L2 a L3. (a hned budu mat spojenie na ZSt?) Naco viest paralelne autobusy a trolejbusy v sedle? A v spicke nech to kludne jazdi az na ZSt alebo radsej na Strieborne namestie.
Ak ma niekto pocit, ze moje navrhy dokazuju neznalost situacie, upozornujem, ze na rozdiel od vacsiny z Vas som v juli 3x vyuzil MHD! ?