Aj sa zdalo, že dopravca dnes vzal do úvahy podujatia konané do mesta a upravil podľa toho výpravu, ale opäť sa nevyhol lapsusom... ? Prečo na 25/1 bolo poobede vypravené sólo??? ? Hlavne že bol kĺbák na 25/2... (tu musel byť zaujímavý spoj 54/2225 - kĺbák v Uľanke na poslednom spoji... ? ? ? ). ?
A kedy bol spracovaný mimoriadny grafikon pre tieto dni, tak by si určite na seba zarobil, lebo dnes boli dosahované vyššie tržby, než niektoré pracovné dni... ?
A kedy bol spracovaný mimoriadny grafikon pre tieto dni, tak by si určite na seba zarobil, lebo dnes boli dosahované vyššie tržby, než niektoré pracovné dni... ?
LUK
ad #10069 - ja v to pevne dúfam... ?
Re #10077 galiyosha: bežná prax určite nie. Ja som si dnes z čiste výskumných dôvodov tiež dal jednu L6 a úplne som sa zhrozil, v akom stave je komunikácia, po ktorej premáva MHD... Jazdiť tadiaľ denne, tak dostanem morskú nemoc... ?
Re #10079 mimi: presunuté na www.banskabystrica.sk ?