Reply on: Jajcaj #10070:
To je nieco ako "prazska rekonstrukcia T3"? To som nevedel. Mne sa ta jeho rekonstrukcia zdala akasi prilis dokonala. OK. A aj vozidlo 320, o ktorom si tiez myslim, ze je z roku 1991, bolo takto upravovane, alebo to je original?
http://www.imhd.sk/po/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=karosa_b_741&no=6&id=27302aeef4f021f0f2f321
LUK
ad L20 - to už sa mi páči menej, lebo mi uniká zmysel toho preloženia. Kto s tým pôjde zo Sásovej? Jesenský vŕšok už L43 - stačí tam vrátiť nejaké spoje. A jeden technický problém - kde sa vytočí do Hornej? Priamo rovno z Komenského? Nevytočí... Komenského-Skuteckého-okolo Hungárie? Nevytočí... Cez Nám. Š. Moyzesa? Jedine...
ad L55 - nepáči sa mi zrušenie obsluhy Zvolenskej cesty mimo špičku. A ani zavádzanie výnimiek z tarify...
Trikrát je síce viac ako raz, ale až tak veľmi by som sa tým neoháňal... ? ? ?
Re #10067 VLK: hoď mi do mailu maila (alebo ICQ)