Reply on: Petik #10066:
ad L26+34 - čítaš mi myšlienky... ? ad L20 - to už sa mi páči menej, lebo mi uniká zmysel toho preloženia. Kto s tým pôjde zo Sásovej? Jesenský vŕšok už L43 - stačí tam vrátiť nejaké spoje. A jeden technický problém - kde sa vytočí do Hornej? Priamo rovno z Komenského? Nevytočí... Komenského-Skuteckého-okolo Hungárie? Nevytočí... Cez Nám. Š. Moyzesa? Jedine...
ad L55 - nepáči sa mi zrušenie obsluhy Zvolenskej cesty mimo špičku. A ani zavádzanie výnimiek z tarify...
Trikrát je síce viac ako raz, ale až tak veľmi by som sa tým neoháňal... ? ? ?
Re #10067 VLK: hoď mi do mailu maila (alebo ICQ)
Danny
Ad 6: Tak toto je fakt perla medzi argumentami. Ja by som povedal, ze v tomto useku by bolo treba zrusit vsetku MHD. Ved je tam priserne vela aut a nakladiakov. Takyto trhly argument mi nieco silno pripomina. Niekoho pripomina... Radsej nejdem dalej rozvadzat
Ad 7: Ked tadial ludia vo velkom cestuju, tak im to zrusime?! Ludia tadial vo velkom cestuju, tak to dostanu. Maju len jedinu linku na velke spadove uzemie (na konci mesta). A basta. (neporovnavaj to s prazdnou 43-kou!)
To zvysovanie cestovneho radsej nejdem ani komentovat.