Discussion Forum

Search Results

"Nová trať bola do prevádzky uvedená od 1. júla 2026, kedy na nej začali premávať výjazdové a dojazdové spoje trolejbusovej linky 33." - To písal cestovateľ v čase? 🤖
Reply on: Samuel336 #4690:
Mali by byť. Však aj na tom Gesichtsbuchu, čo si odkazoval, píšu, že ich dostane.
Reply on: upravovač fotiek #4679:
Ako by povedali miestny znalci: PAŠKVIL!
Reply on: Samuel336 #4689:
Pri rýchlostiach električiek je to jedno. Pri vyšších rýchlostiach je lepšie kĺbom dozadu. Ale potom sú ďalšie faktory - napríklad pri T3 sa empiricky zistilo, že pri zberači kĺbom dopredu kvapká uhlíkovodoprachová zmes presne do strešného vetráku.
Reply on: 810zssk #258072:
Však to je aj v Bratislave - celá CMO je Zóna 30, len na tranzitných je miestnou úpravou 50. Ale Robobanánik jazdí autom len po Rakúsku a v Amerike.
Reply on: Maverick_ #4685:
Automat na lístky to určite dostane, chceli dať pôvodne aj kamery, ale neviem či naozaj prebehla realizácia. Každopádne tie vozy majú komplet prekopanú aj kabeláž, prvky riadenia atď. Historicky to pôsobí iba navonok.

edit - našiel som príspevok, kde popisovali, čo všetko bolo vykonané pri renovácii
https://www.facebook.com/Tram.vcr/photos/praha-cvi%C4%8Dn%C3%BD-v%C5%AFz-t3-ev-%C4%8D-5520-bude-v-brn%C4%9B-p%C5%99estav%C4%9Bn-zp%C4%9Bt-na-v%C5%AFz-t3-ev-%C4%8D-6312-v%C5%AFz/1295683015898078/
Reply on: upravovač fotiek #4679:
Nesedia mi na tej 6340 ani dvere. Nemali tam byť tie s "veľkým pántom"?
Reply on: TICGER #258069:
No pekné. Tam dodatková tabuľa pletie, lebo vedľajšia vôbec nie je tenšia!
Reply on: 3pa3ck3 #258068:
V USA je tam 4x STOP!
Reply on: Jezo #258067:
Ďakujem všetkým, ktorí uvádzali príklady z terénu. Aj na tej križ. Kukučínova x Škultétyho je jasné, že je v tom bordel. Kde je prednosť sprava má byť buď značka X alebo obmedzená rýchlosť na 30 a zóna X. V Česku to ide, tak prečo nie u nás? A ako mám rozoznať právoplatnú odbočku do riadnej ulice od odbočky do/z obytnej zóny, mi zatiaľ boby 2 nevysvetlil...
Reply on: 810zssk #258072:
Mal si mu na konci napísať, nech vráti vodičák, aby sme zachovali kolorit diskusie 😂
Ktorý spôsob otočenia polpantografu je lepší? Kĺbom vpred, vzad, či je to v zásade to isté?
Reply on: si #102:
Ja mám celoročne v noci klímu na 19, a som tam aj bez toho trička 😀 A teda som z kategórie čo sa okolo periny skôr obtočí než že by som sa ňou zakrýval.
Reply on: bobitwo #258070:
"Prečo? Lebo v Rakúsku to legislatíva dovoľuje to tak mať, na Slovensku nie." - Na Slovensku ti legislatíva úplne v pohode dovoľuje na začiatok a koniec obce umiestniť značku Zóna a v praxi máš to isté..
Reply on: 3pa3ck3 #258068:
No, to platí kombinatoricky len v tej štvrtine prípadov, kde si obaja myslíme, že prednosť NEMÁME😁
Reply on: MatejBA #2:
Karlovesku a Petržalsku trať už skolaudovali ?
Reply on: MatejBA #5:
1. Asi mám zlý kalendár, ale petržalská električka jazdí od leta minulého roka. Na dráhovej infraštruktúre sa z pohľadu cestujúcich len dorábali prístrešky.

2. Oprava 400 metrového úseku Račianskej z vyše 8 km, pričom 99% úseku je v zlom stave by som vôbec nepovažoval za úspech.

3. Rekonštrukciu Vajnorksej si zámerne zamlčal.

4. Depo Krasňany detto.

5. V 2014 sa, pokiaľ ma pamäť neklame, začali len definovať požiadavky na projekt. Viac krát tam bol problém s dokončením PD a následne sa asi rok a pol súťažilo. Že to zrovna padlo na tento rok je skôr náhoda ako nejaký kalklul. Navyše sa do volieb lepšie prezentuje výsledok, ako to, že sme vybrali zhotoviteľa.
Reply on: Dara_Rolins #3:
A čo sa stane ak zomrie dôchodca v električke na Obchodnej počas prazdnin ? Skolabuje cela BA . Pôjde sa pešo a na bicykloch s Vallom cez cele mesto.
Reply on: TomJ #183392:
Podľa mňa aj pri neplánovanej výluke sa to dá zvládnuť ..
myslím si že pre cestujúcich by to bolo asi najrozumnejšie...
Reply on: samkoh #258065:
Tak ak ti chýba dodatková tabuľa, tak čo tak tlačiť na obec, nech ju dodá? Ale evidentne nikomu za 11 rokov nechýbala...

Problém je ten, týka sa to hlavne samospráv, že kašlú na značky, či vodorovné značenie (koľkokrát pokiaľ to človek nepozná, ani nevie, čo tam je vlastne na zemi) vo veľkom, značky sa len pridávajú a neuberajú, potom tu máme neprehľadnú spleť značiek za 40+ rokov, čo väčšina komunikácii existuje. Ale prerobiť sa to nikomu nechce.

Spomínal som to už niekoľkokrát, obce by si mali spraviť poriadok v značkách, veľa vecí sa dá robiť už inak. Ale snaha nie je.

Mám rodinu v Nemecku, menšia obec vedľa Mníchova. Pred pár rokmi obec prišla, vytrhala všetky značky o prednosti, ako hlavná cesta sú označené 3 cesty čo vchádzajú do mesta a stretávajú sa v tvare "Y". Tam sú značky o prednosti, zvyšok obce veľkej zhruba ako Cifer má už na všetkých ostatných križovatkách okrem tych z hlavnou cestou len prednosť zprava bez značiek. A nemajú problém. To len na Slovensku sa koľkokrát hľadajú problémy, ktoré nie sú.

Neviem, či si si všimol, ale dosť obcí v Rakúsku má na vstupe značku s MPR 30 a pod tým je dodatková tabuľa, že platí v celej obci s výnimkou hlavnej cesty. Na Slovensku by chodili a zabíjali značky na každej križovatke do zeme. Prečo? Lebo v Rakúsku to legislatíva dovoľuje to tak mať, na Slovensku nie. Pritom to nie je nič komplikované stačí troška zmeniť legislatívu a hotovo.

Search in discussions

Search text
Date from
Date to
Text will be searched in open and closed topics and in comments.
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.