Reply on: Nodes #8783:
Ano pouzivaju celorocne pneu. Ale niektore su uz tak zjazdene ze nieco take ako vzorka je uz sotva viditelne. ? . Aspon par busov ktore ich maju v biednom stave a budu chodit v zime do prudkych stupani by mohli dostat zimnu obuv (alebo aspon novu celorocnu) pripadne len na hnacie kolesa. Ved v lete by mohli prezut spat tie sliky ?. Chapem ze je to fest nakladna zalezitost ale usetri problemy.
? ?
Isidor
Keď sme už pri sci-fi, tak čo tak toto:
http://tramvaje.plzenskamhd.net/vektra.htm
? Ale po našich tratiach..... ? ? ☠