Takže dneska som sa bol previesť 5244-kou,nič extra ? sedadla ma iné trochu väčšie ? ,zozadu na sedadle ma znak Irisbus ako Solaris,lekárnička je na pôvodnom mieste (hneď za prvými dverami) ☺ , čo ma naštvalo tak bolo to ,že šofér zmontoval všetky visiace rúčky a ostali ponich len kružka na madlách ? ? ? ,na kabínke vodiča je znak Irisbusu (delfinik).Dvere sa krásne plynulé zatvárajú,žiadne búchanie. ?

5
Na L29 by možno stačilo zmeniť CP, ale tá linka mi pripadá tak blbá, že už keď na nej niečo meniť, tak aj trasu. Také, že Čermeľ - Št.Lok. - Kavečany, to by bolo príliš tvrdé hneď tak zhurta, tak ja by som začal napr. takto:
Čermeľ - Št.Lok. - B.Němcovej - Zimná - NMM - Národná tr. - Mier - Kavečany.
Prečo to nasilu pchať na NO, ŽST, veď ani také Šebastovce nemajú priamy spoj s NO. Kavečanci by tak mali priamy spoj do centra len po NMM, a na NO by sa krásne dostali prestupom na ekologickejší trolejbus. Už len prestupnú tarifu...