Ak nebude v dohľadnom čase vízia pre terajšie troleje, vo mne vznikajú pochybnosti, či ustoja ďalšie roky nevyužitia, alebo či budú zrušené. Podľa avizivaného riešenia s (v propovnaní s meniarňami) pomerne lacnými nabíjačkami by som videl ťažkosť s väčšími investíciami. Dalo by sa povedať, že na meniarne sa teraz eurofondy žiadať nedajú?
Folasik
SOR NSG majú prísť koncom novembra.
Majú mať nerezové madlá, klimatizáciu pre cestujúcich a kabínu vodiča zvlášť, sedačky majú byť že vraj poťah bez výplne, nové čítačky ktoré umožnia platbu aj kartou, nové vnútorné panely ktoré budú ukazovať rôzne oznamy, linku, smer, čas a pripoje na nasledujúcej zastávke kedy aký spoj ide z tej zastávky na ktorú aktuálne autobus ide, toto všetko som čítal v zmluve, tak dúfajme že to tak aj reálne bude a bude všetko fungovať.
Evč by mali mať pravdepodobne ( sudim podľa evč aké dali sor nbg ) NSG 12 5802,5803 a NSG 18 4801.