Reply on: tbus #86182:
ved by bolo super sa sustredit aj na servis a davat to všetko do vypravy..realita je ale iná zatial čo ta hromada tam stoji 12 metrak bahju veselo skor na každej linke a diky ale toto dlhodobo znašat v rnnej špičke je moc..chapem ked občas sa to stane,..jasne že radsej 12 m ako nič ale dlhodobo je to o nervy.
monoblok