Reply on: monoblok #86082:
Veď tá linka je normálne označená ako R1, nič netreba dopisovať.
O odkázanosti národa na vyhliadkové jazdy linkou 19 z východzej zastávky či pešom turizme a prekonávaní štvorprúdovky k Miestnemu úradu teda nepíšem, lebo všetko do 2008 je fuj.
Iv
Je to zjavne presne preto, že to robia dve rôzne služby, 4614 po SOŠA a ďalej 4602.