Reply on: PeterMHDFotos #86074:
Kde je to na webe DPMK?
O odkázanosti národa na vyhliadkové jazdy linkou 19 z východzej zastávky či pešom turizme a prekonávaní štvorprúdovky k Miestnemu úradu teda nepíšem, lebo všetko do 2008 je fuj.
veteran
Normálne ma fascinuje, že ešte aj v roku 2023 sa vyplakáva nad čímkoľvek z tej obludnosti, ktorá panovala do roku 2008...