Reply on: veteran #82454:
Aj mne sa stalo ze si spoje nadbiehali a ja kazdy nadbeh hlasim telefonicky na dispecing. Je mi jedno ze uz ma mozno maju v zuboch ale hlasim to zvlast ked ine o posledne vecerne pripadne nocne spoje. Este sa mi nestalo zeby nocak mi nadbehol ale cez den ano a to dokonca aj take linky o ktorych by som to vobec nepovedal napr taka 19. Nahlasim a hotovo nema co nadbiehat.
romeo
A to k tomu sa tento podnik ešte stará o verejné osvetlenie...3 týždne nesvietia stvetlá pri jednej dôležitej križovatke,ani po poslaní podnetu cez formulár som nezaregistroval aby si to vôbec prišli obhliadnúť..no celé zle