Na Moldavskej si poslednú dobu v špičke všímam, že vodiči najlepšie klbakov sa trepú do zastávky,aj keď tam je už bus a zablokujú prechod pre chodcov..Naposledy v piatok som tam videl dosť kritickú situáciu-prišli naraz 4 busy, 2 zablokovali priechod a chodci potom kľučkovali pomedzi busy a autá..Takže by sa mohli niektorí autobusári trochu uvedomiť a ak vedia že sa tam nezmestia počkať kým odídu predošlé busy alebo prejdú ľudia. Dúfam že po budúcoročnej reko tam už pribudnú semafóry
Ozaj, nemáte niekto poznačené, v ktorom období zachádzal posledný nočný spoj N7 do Krásnej na Žiacku (teda ku kostolu)?
veteran
Napájadlá: príchod 28 / odchod 19:
8:28 / 8:37
9:28 / 9:37
10:28 / 10:37
14:00 / 14:01
14:54 / 15:01
15:54 / 16:01
16:54 / 17:01
17:54 / 18:07